O firmie

Od wielu lat nasza firma jest czołowym producentem zbiorników bezodpływowych zwanym potocznie szambami. Specjalizujemy się w sprzedaży takich zbiorników z przeznaczeniem ich na szamba, zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę oraz pojemników na deszczówkę. Produkcja oparta jest na materiałach najwyższej jakości. Jakość powyższą
gwarantują nam najwięksi dostawcy materiałów w Polsce. Stosowane dodatkowe preparaty do betonu umożliwiają osiągnięcie szczelności na poziomie V6.

Dodatkowo zgodnie z przepisami Unii Europejskiej izolujemy szamba na zewnątrz. Takie zabezpieczenie między innymi zabezpiecza zbiornik przed niekorzystnymi czynnikam zewnętrznymi.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam otoczyć każdego klienta fachową obsługą oraz darmowym doradztwem. Na każdym etapie zamówienia klient otrzymuje niezbędne informacje, które pozwolą wspólnie zrealizować cel w 100%.

Wszystkie zbiorniki posiadają atest higieniczny PZH oraz dokumentację techniczno-wytrzymałościową.

Specjalistyczny sprzęt będący własnością firmy umożliwia realizację nawet w krajach ościennych.

Oferujemy transport oraz montaż zbiornika. Na miejscu u klienta szambo zostaje wypoziomowane i uszczelnione. W sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz pojemników od jednokomorowe monolityczne po wielokomorowe łączone. Pojemności zbiorników monolitycznych jednokomorowych od 4 do 12 m3. Po montażu każdy klient otrzymuje niezbędną dokumentację techniczną w postaci deklaracji zgodności oraz najważniejszy certyfikat czyli atest PZH, który należy podłączyć do wszystkich papierów dozorowych do odbioru technicznego budynku.